Návštěvníci mohou třídit odpady každoročně na 20 českých festivalech již od roku 2008. Ptáte se jak? Plasty, papíry a plechovky můžete třídit do speciálních barevných košů nebo na stánku Čistý festival. Ať už budete třídit odpady kdekoliv, čekají vás za to odměny.

Na stánku Čistý festival se dárku dočká každý, kdo přinese určité množství plastů nebo papírů. Stačí přinést deset nebo dvacet plastů či papírů a vyměnit je za stírací los. Každý los pak vyhrává pěkný dárek! Celkem můžete vyhrát deset různých letních a recyklovaných odměn. Navíc, za dvacet tříděných kusů plastů, například pivních kelímků, odměňujeme speciálním žetonem na jedno pivo zdarma!

Recyklační hlídka vás odmění také u barevných košů určených na třídění odpadů. Pokud budete přistiženi, jak do nich odhazujete plasty, papír nebo plechovky, získáte jako odměnu speciální znovupoužitelný kelímek z limitované edice vyrobené výhradně pro čisté festivaly. Nevratný kelímek je speciálně vyroben s podílem recyklovaných plastů.

Hlavní odměnou pro třídící návštěvníky je možnost zahrát si svůj vlastní koncert na unikátní scéně REC.stage. Umíte hrát na hudební nástroj nebo zpívat? Na REC.stage si na připravenou aparaturu ve vyhrazeném čase může zahrát úplně každý! A navíc je možné získat zdarma na USB zvukový a obrazový záznam svého vystoupení. Chcete svým přátelům sdílet svoji show? Třiďte odpady na stánku ČISTÝ FESTIVAL a dozvíte se více.

Kromě toho, že budete třídit odpady, pomůžete svému oblíbenému festivalu získat certifikaci Čistý festival. Tato certifikace je od roku 2008 udělována společností EKO-KOM, a.s. odpovědným festivalům za to, že umožňují svým návštěvníkům třídit odpady a snaží se udržovat své areály čisté.

Třiďte odpady a získejte kelímky DirtyBoy a SpeedyGirl!

zpět
TOPlist